Raieõiguse ost

[av_section color=’main_color’ custom_bg=” src=’http://erametsa.ee/wp-content/uploads/2015/08/trada-1210×423.jpg’ attachment=’3587′ attachment_size=’entry_without_sidebar’ attach=’scroll’ position=’top center’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ min_height=” min_height_px=’500px’ padding=’default’ shadow=’no-shadow’ bottom_border=’no-border-styling’ id=”][/av_section]

[av_one_full first]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

Metsa haldamine hõlmab endas tööd kogu aasta vältel:

Metsa tuleb oskuslikult majandada ning sealjuures teostada vajalikud raietööd, et ta väärtust ei kaotaks. Kevadel istutame, suvel hooldame noorendikke ning teeme valgustusraiet, sügisel ja talvel toestame harvendust ning lõppraiet. Võid olla kindel, et meiega on Sinu mets heades kätes.

Kasvava metsa raieõiguse müük tähendab, et:

• metsaomanik müüb oma kinnistult kasvava metsa;

• kasvava metsa all olev maa jääb metsaomanikule;

• ostja, kes ostab kasvava metsa raieõiguse, korraldab metsa raietööd ja realiseerib puidu.

Kõige levinum ja mugavam viis tänapäeval on kasvava metsa raieõiguse müümine. Raieõiguse müügi aluseks on kehtiv metsamajandamiskava ja metsateatis.

Raieõiguse vorme on küll mitmeid, kuid üldjuhul annab raieõigus selle ostjale õiguse teha lepingus määratud metsaosadel (eraldistel) kokkulepitud mahus raiet. Lisaks mitmetele teistele tingimustele määratakse raieõiguse lepingus ära raiele minevad metsaosad, ligikaudne metsamaht (tihumeetrid), raieviis ja -aeg, kokku-, ja väljaveoteed ning poolte andmed, kohustused ja õigused, tasu ja tasu maksmise kord.

Hinnapakkumise tegemiseks vajame metsateatist ja metsamajandamiskavast raiesse minevate eralduste takseerkirjeldusi koos eralduste plaaniga.

Raieõiguse müügisoovi korral täitke lihtne päringuvorm meie kodulehel või võtke ühendust meie metsakorraldaja Oliver Koitmaaga, kes on valmis andma Teile metsamajandamise küsimustes asjatundlikku nõu.

[/av_textblock]

[/av_one_full][av_three_fourth first]

[av_textblock size=’16’ font_color=” color=”]

Soovite müüa metsa, metsa raieõigust või koostada metsamajandamiskava?

Täitke lihtne päringuvorm ja võtame Teiega peatselt ühendust!

[/av_textblock]

[/av_three_fourth][av_one_fourth]

[av_button label=’Küsige pakkumist’ link=’manually,http://erametsa.ee/kontakt/#kysi_pakkumist’ link_target=” size=’x-large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue805′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]

[/av_one_fourth]